Reklama na portáli Register účtovníkov SR

Ponuka reklamy na portáli Register účtovníkov SR

Ponúkame Vám umiestnenie Vášho loga na portáli Register účtovníkov Slovenskej republiky v sekcii Odporúčame. Cena umiestnenia loga je v porovnaní z reklamou na internete veľmi nízka. Za takto umiestnené logo si účtujeme iba 39€ na mesiac s DPH(nie sme plácami DPH) .

O portáli Register účtovníkov SR

Portál Register účtovníkov Slovenskej republiky bol spustený do prevádzky začiatkom roka 2013. Od tejto doby čo predstavuje 1,5 mesiaca portál navštívilo takmer 4000 jedinečných návševníkov čo je na malý portál veľmi dobrý výsledok. Portál má za úlohu spájať firmy, živnostníkov a podnikateľov s účtovníkmi, účtovníčkami a účtovnými firmami. Firma má vyhľadávanie podľa zamerania, krajov a miest úplne zadarmo. Účtovné fimy majú zverejnenie na portáli spoplatnené symbolickou sumou. 

Prečo by ste si mali na zverejnenie Vášho loga vybrať práve RUSR?

Portál RUSR je úzko špecializovaný na jednej strane (vedenie účtovníctva) a otvorený pre všetkých na strane druhej. Táto špecializácia a zároveň otvorenosť Vám môže umožniť ukázať Vašu firmu buď úzko špecializovanej skupine účtovníkov, účtovníčiek a účtovných firiem, alebo naopak predstaviteľom firiem, ktorý hľadajú niekoho na vedenie účtovníctva.

Pre koho je reklama na RUSR výhodná?

Ak chcete zacieliť na účtovníkov, účtovníčky, alebo účtovné spoločnosti odporúčame to hlavne firmám ktoré sa zaoberajú predajom softvéru na vedenie účtovníctva, vydavateľstvá, ktoré pripravujú časopisy pre účtovníkov, vydavateľstvám ktoré tlačia knihy pre účtovníkov. Firmy ktoré sa zaoberajú školeniami a pripravujú rôzne kurzy pre účtovníkov, školenia pre účtovníkov. Vieme si na našej stránke predstaviť aj logá rôznych účtovníckych komôr, združení, cechov účtovníkov.

Naopak ak sa chcete zamerať na firmy tak tu môžu byť takmer logá všetkých firiem, ktoré spĺňajú základné princípy slušnosti a môže na ne prípadne kliknúť aj malé dieťa.

Ako si objednať zverejnenie loga na portáli RUSR?

Objednanie reklamy na portále je veľmi jednoduché. Zaregistrujte sa, pri registrácii vyberte možnosť zverejnenie loga v sekcii "Odporúčame" 39€/mesačne následne sa prihláste a pridaj firmu zadajte doplňujúce údaje. Do profilu firmy vložte aj logo, ktoré chcete zverejniť na stránke v sekcii Odporúčame. My Vám pošleme zálohovú faktúru a okamžite po úhrade sa začne Vaše logo zobrazovať v sekcii Odporúčame. Následne Vám bude vygenerovaná aj vyrovnacia faktúra.

 

Cenník reklamy v sekcii Odporúčame na portáli RUSR. 

Zverejnenie loga 1 mesiac ......................39€  á 39/mesiac

Zverejnenie loga 3 mesiace.....................90€  á 30€/mesiac

Zverejnenie loga 6 mesiacov .................150€  á 25€/mesiac

Zverejnenie loga 12 mesiacov................240€  á 20€/mesiac

 

Čo dostanete navyše ak si objednáte zverejnenie loga v sekcii "Odporúčame"

Okrem zobrazovania Vášho loga na úvodnej stránke Registra účtovníkov SR, získate cez toto logo aj link na Vašu stránku a PR článok o Vašej firme, službách a produktoch.

 

Chcete mať Vaše logo na úvodnej stránke v sekcii "Odporúčame? Zaregistrujte sa hneď teraz!

 

 

 

Odporúčame